Hakkımızda

Can Nakliyat, şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat sektörlerinde profesyonel hizmet kalitesini katlayarak uzun yıllardır görev yapan bir nakliyat firmasıdır. Gelişen teknolojiye ayak uyduran yapısıyla Eskişehir evden eve nakliyat konusunda en çok tercih edilen isimler arasına adını yazdıran Can Nakliyat, her zaman zamanında teslimat sağlar.

Can Nakliyat, Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen  K3 yetki belgesiyle lisanslı bir şekilde taşımacılık yapmaktadır. Her taşıma işleminden önce uzman ekspertizlerimiz adrese gelir, eşyaalrı inceler ve gereken çalışmaları yapar. Önceden tüm detayları hazırlanan taşınma süreci de günü geldiğinde tecrübeli personellerimiz tarafından sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir.

Evden eve nakliyat yapılırken birinci kalite ambalaj malzemeleri, eşya taşıma asansörleri, ağırlığa göre araç seçimi yaparak, eşyalarınızı koruma altına almaktayız. Eskişehir evden eve nakliyat firmaları olarak verdiğimiz hizmet kalitesini ekonomik fiyatlarla ücretlendirerek herkesin ulaşabilmesini sağlamaktayız.

Can Nakliyat olarak, piyano gibi parça eşyalardan büyük evlerin eşyalarına, ofislerden, öğrenci evlerine kadar her türlü eşyanın taşınmasını sağlıyoruz. İşin uzmanından nakliye hizmeti almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Can Nakliyat İletişim Bilgileri

Adres: Göztepe Mah. Rodos Sok. No: 44/1 /C Odunpazarı / ESKİŞEHİR

Telefon: 0553 512 88 00 | 0538 312 25 26